קורס שיווק דיגיטלי - מחזור קרוב: שישי בוקר 9:00-13:00 יחל ב-19.4

בוגרים מספרים

אורי טרטאקובסקי

אורי טראטקובסקי

אורי טרטאקובסקי

רועי יעקב

roee yaacov (1)

רועי יעקב

סיון גרינשטיין

sivang

סיון גרינשטיין

מאיה כהן

מאיה כהן

מאיה כהן

דודו בן דוד

דודו בן דוד

דודו בן דוד

קורל כהן

coral cohen (1)

קורל כהן

סהר מסלאווי

סהר מסלאווי

סהר מסלאווי

מאור סבג

maor sabag (1)

מאור סבג

אורן אלימלך

אורן אלימלך

אורן אלימלך

יגאל חביב

igal haviv (1)

יגאל חביב

ניר דומיניץ

nir dominitz (2)

ניר דומיניץ

אדוה מדינה

adva medina (1) (1)

אדוה מדינה

אבלינה בלושטיין

ablina

אבלינה בלושטיין

אביב רוטרי

aviv-rotery

אביב רוטרי

אלכס אסרג

alexlac

אלכס אסרג

ברק לנדאו

barakl

ברק לנדאו

אלית יגודה

elite-yd

אלית יגודה

חן שקד

chenshaked

חן שקד

אידו אביטל

ido-av

אידו אביטל

קרן לוי קורן

klkrn

קרן לוי קורן

רועי כהן

rioc

רועי כהן

רון חיון

ronh

רון חיון

אורי טרטאקובסקי

אורי טראטקובסקי

אורי טרטאקובסקי

רועי יעקב

roee yaacov (1)

רועי יעקב

סיון גרינשטיין

sivang

סיון גרינשטיין

מאיה כהן

מאיה כהן

מאיה כהן

דודו בן דוד

דודו בן דוד

דודו בן דוד

קורל כהן

coral cohen (1)

קורל כהן

"הקורס מתאים לכל אחד"

הגעתי למכללת Duke עם נסיון של 3 חודשים בתחום מהסיבה היחידה – להתמקצע בניהול תקציבים גבוהים וביצוע אופטימיזציות מתקדמות. אני חייב לציין שהקורס עבר את רף הציפיות שלי, למדתי המון דברים יישומיים ופרקטיים שעזרו לי לעוף קדימה עם הפעילות הקיימת שלי. במהלך הקורס הכנסתי 3000 ש"ח לפייסבוק בגוגל והחזרתי 20,000 ש"ח. בזכות רן אני מרגיש שיכול לעזור לעצמי ולעוד הרבה עסקים/אנשים בתחום הקורס הועבר ברהיטות ומקצועיות שעדיין לא יצא לי להתקל בה, ומעבר לכך שרן הוא מורה תותח, הוא גם איש יקר מאוד ודואג לכל תלמיד ותלמיד שלו, תודה רבה על תקופה משמעותית זו!! בנימה זו.. הקורס מתאים לכל אחד, כל מי שיזכה ללמוד מרן יעלה גבוה ויצליח

חן שקד

חן שקד_1

"אין מקום אחר בו הייתי רוצה ללמוד"

הגעתי לקורס של רן בלי שום ניסיון אבל עם המון סקרנות לתחום. החלטתי להירשם דווקא לקורס שלו לאחר שמספר תותחים בתחום המליצו לי עליו וכמה שהם צדקו. רן הוא לא רק מורה תותח ששולט בתחום ומלמד איך לעבוד כמה רמות מעל כל השאר, הוא קודם כל בן אדם. אין שאלה שלא נענתה גם אם נשאלה 30 פעם, אין פניה שלא קיבלה יחס, אין הודעת וואטסאפ שלא קיבלה תגובה. הסבלנות שלך והיחס האישי שאתה נותן לכל תלמיד ותלמיד כאילו הוא היחיד בכיתה ראויים להערכה. תמיד מפרגן, תמיד מעודד תמיד דואג שנדע כמה שאתה גאה בנו. כל זה לא נגמר עם הקורס אלא גם ממשיך לאחר מכן. לתמיכה של רן, לאכפתיות ולעזרה אין תאריך תפוגה. אין מקום אחר בו הייתי רוצה ללמוד ואין אדם אחר שהייתי רוצה שילמד אותי. פה מייצרים אלופים!

יעל גוטלמן

yael_g

"עבודה פרקטית במטרה להבין כיצד מנתחים את הנתונים"

חקרתי חודש ימים בתי ספר שונים ולבסוף החלטתי ללמוד אצל רן בזכות הניסיון שלו, הסילבוס והזמן – רן הופך אותך למקצוען תוך 3 חודשים. המון ידע ומידע קיבלתי בקורס: עבודה פרקטית במטרה להבין כיצד מנתחים את הנתונים, מבצעים אופטימיזציה, לא מבזבזים כסף על ריק ועל קמפיינים שלא מניבים תוצאות והכי חשוב, הגדלת המכירות!!

רן פלג

ran_p

"הגעתי עם אפס ידע ויצאתי עם ארגז כלים מלא"

לפני שהגעתי ללמוד אצל רן עשיתי בדיקה מאוד מעמיקה כי היה לי באמת חשוב להגיע לקורס מקצועי ולצאת עם מקצוע ומלאת ביטחון, יכולה להגיד שלא מצטערת לרגע להיפך, רן סופר מקצועי ואישיות מדהימה! הגעתי עם אפס ידע ויצאתי עם ארגז כלים מלא בעולם הדיגיטל. ממליצה בחום

דנה סליוסרנקו

dana_s

"אחרי 3 חודשים אני מאסטר"

הגעתי לקורס של רן ללא שום ידע בסיסי ואחרי 3 חודשים אני מאסטר של אקסלים וידע ברמה הכי מקצועית וגבוהה של ppc. אני חושב שהקורס הזה הוא הכי טוב ומקצועי שרק אפשר לבקש ומי שרוצה להיות הכי טוב בעולם השיווק הדיגיטלי צריך לדעת למה הוא בחר ברן, ורן בכבודו ובעצמו עם ידע ויחס של אבא שאכפת לו מכל ילד וילדה שרק נדע את הכי טוב ❤

לידור פאר

lidortt

"יצאתי עם מקצוע ברמה הגבוהה ביותר"

המלצה חמה על הקורס של רן !!!
הגעתי לקורס עם אפס ידע והבנה בתחום, רן היה סבלני, אכפתי ומקצועי!! מעבר לזה שהיה כיף להגיע כל שיעור מחדש, יצאתי עם מקצוע ברמה הגבוהה ביותר ועם ביטחון לעבוד בתחום לאחר 3 חודשים בלבד של לימודים מקיפים שנתנו לי את כל הכלים להיכנס לעולם הזה !

שיר ורדיקה

shir_v

"הטופ של לימודי שיווק דיגיטלי"

הקורס הזה הוא הטופ של לימודי שיווק דיגיטלי PPC. כבר בשיעור הראשון מבינים שמדובר בליגה אחרת כשמקבלים כלים עוצמתיים לעבודה דיגיטלית בתקציבים של חברות ענק. קורס ענייני, מדוייק, פרקטי המומלץ לכל מי שעוסק בשיווק, מתקציבאי ועד מנכ״ל, מסחר אלקטרוני, בעל עסק ועוד.

אורי בר

ori_b

"תתפלאו כמה כלים אתם לא יודעים להפעיל בדרך מדוייקת"

עם ניסיון בקמפיינים ושיווק אונליין עדיין הרגשתי שחסר לי משהו. הגעתי לדיוק מרקטינג ועם הכלים שרן נתן לי אני באמת מרגיש מה זה אומר להיות נינג׳ה. ממליץ ואפילו אומר חובה להגיע לקורס. תתפלאו כמה כלים אתם לא יודעים להפעיל בדרך מדוייקת!

אפי ברוך

efi_b

"הבוס שלי אמר: זה המקום שאת צריכה לנסות"

ניסיתי כמה קורסים בתחום, עד שהבוס שלי אמר: זה המקום שאת צריכה לנסות. זה בהחלט הקורס הכי פרקטי שעשיתי. הלימודים לא יבשים, אלה אשכרה ממוקדים לבדיוק איך, למה וכמה צריך לעשות. בין אם זה בניית קמפיין הכי פשוט בפייסבוק עד לקמפיינים בתקציבים הגדולים ביותר בגוגל. החומר מועבר בצורה סופר יעילה ונגישה, והכי חשוב – נותנים הזדמנות ל-ת-ר-ג-ל בעזרת ש.ב! למרות שבאתי מהתחום, הצליחו להפתיע אותי וללמד אותי משהו חדש. תודה רבה רן! וכמובן ממליצה בחום לכולם על הקורס.

אלכסנדרה אסרג

alexttdf

"כמה טעויות היו יכולות להמנע אילו הייתי עושה את הקורס קודם"

הגעתי לקורס דרך המלצה חמה מאחד משרדי הפרסום המובילים בארץ. אני עוסקת שנתיים בתחום וחיפשתי את הבוסט מקצועי. הקורס היה הרבה מעבר למצופה. לא האמנתי שאוכל לקבל כל כך הרבה חידושים, ידע וכלים שהצליחו למנף אותי ברמה המקצועית ואת החברה שאני עובדת בה. וכמה טעויות היו יכולות להימנע אילו הייתי עושה את הקורס הרבה קודם! רן מלמד ברמה הכי גבוהה, מקצועית ועניינית שיש וסופק כל הידע הנדרש כדי שנוכל לנהל קמפיינים באופן עצמאי עם בטחון מלא בכל הפלטפורמות והטכניקות הנחוצות והרבה התנסויות מעשיות כדי להביא למקסימום ביצועים ותועלות.

סיון גרינשטיין

sivang-tt

"ממליץ בתור אחד שמתעסק בדיגיטל כבר מעל ל-10 שנים"

ממליץ בחום!!! בתור אחד שמתעסק בשיווק בדיגיטל כבר מעל לעשר שנים ממליץ על רן בחום מקצוען ברמות ומעביר את הקורס בצורה הכי טובה ומקצועית שיש.
תודה רבה על קורס הצגה

משיקו בן גיגי

moshiko

"הקורס פשוט לימד הכל על התחום בצורה פנומנלית"

הגעתי ללא כל ניסיון או רקע מקדים , הקורס פשוט לימד הכל על התחום בצורה פנומנלית. מרגיש מוכן לצאת לשוק בתחום אם זה בתור שכיר ואם זנ בצור עצמאי.
הקורס מועבר בצורה מדוייקת ונוחה
ממליץ בחום

ניתאי לוי

nitai
נגישות