יוצאים מההלם: קריירה חדשה ב-3 חודשים!

רן לובינסקי. גילוי נאות: הכותב איש PPC.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כולנו מתעוררים למציאות בה יותר ממיליון איש בבית, אבטלה שמזנקת ל- 25%, מהם חצי מתחת לגיל 35 ומגזרים שלמים שנסגרים מהיום למחר. אפשר להתווכח לגביי מנגנוני פיצוי כאלה או אחרים, דבר אחד בטוח – בתקופה הזאת נכון למצוא חלופה מקצועית נוספת ראויה.

"פונים אליי בעלי מסעדות, מפוטרים מענף התיירות, אפילו אנשים מהייטק שהוצאו לחל"ת, כולם נפגעו קשה, אם לא אנושות מהקורונה. בהכשרה מעשית בת 3 חודשים, אנשים עם אפס ידע רוכשים מקצוע חם והופכים להיות מנהלי קמפיינים דיגיטליים".

כמעט בכל חברה היום קיים תקן לאיש שיווק דיגיטלי, האחראי על קידום המוצרים והשירותים של הארגון, כך שמדובר במקצוע עם ביקוש עצום והיצע תעסוקתי רב – במשרדי פרסום, סוכנויות דיגיטל, חברות מוצר, חברות בורסאיות, סטרטאפים וכמובן – כעצמאיים.

שכר בתחום

כמנהל קמפיינים עצמאי שמקבל איליו לקוחות לקדם את המוצר או השירות שלהם, מידת ההצלחה תלויה כמובן בכמות הלקוחות וביכולת שלך לנתח נתונים ולייצר ביצועים.

כמנהל קמפיינים שכיר זה מאוד תלוי לאיזו חברה אתה מתברג ואם אתה חלק מצוות או על תקן כמוביל תחום בחברה. יש שוני עצום בין סוגי החברות שניתן להתברג אליהם כמנהל קמפיינים דיגיטליים. לרוב משרדי פרסום יסמנו את תחילת הדרך בשכר יחסית נמוך יותר בהשוואה לחברות הייטק בשכר יחסית גבוה יותר. אופן העבודה גם הוא שונה משמעותית. בעוד שבמשרד פרסום או או בשמו האונליין המקביל "סוכנות דיגיטל", תטפל ככל הנראה במספר רב של לקוחות, בחברת מוצר, חברת הייטק או סטרטאפ, לרוב אתה הוא הלקוח והאחריות להצלחת השיווק הדיגיטלי של המוצר או השירות שהחברה מייצרת באחריותך.

בתחום השיווק הדיגיטלי יש אפיקי התפתחות מקצועיים רבים. מנהל קמפיינים זוטר ("ג'וניור"), לאחר מכן מנהל קמפיינים מן המניין, לאחר מכן מנהל קמפיינים בכיר ("Senior"), לאחר מכן מנהל צוות ("Team Leader"), לאחר מכן מנהל מחלקה, מנהל מחלקה ומנהל תחום ("VP Media" או "VP Marketing"). להלן משכורות לפי שנות ניסיון בהתאם לסקרי שכר:


מנהלי קמפיינים דיגיטליים – סקרי שכר

מנהלי קמפיינים דיגיטליים – סקרי שכר

פנה וקבל תוכנית לימודים עוד היום.

מה לומדים?

בהכשרה יחסית מהירה, שבסופה תעודת הסמכה בינלאומית מוכרת של גוגל, לומדים מאפס איך להפוך למנהל קמפיינים מקצועי, בכל הכלים הכי משמעותיים בזירה הדיגיטלית – גוגל, יוטיוב, ג'ימייל, פייסבוק, אינסטגרם ועוד. תחום שנקרא בשפה המקצועית PPC כלומר Pay Per Click, או פשוט מנהל קמפיינים דיגיטליים.

  • לומדים אודות פעולות קריטיות שיש לבצע לפני שרצים לשפוך כסף באונליין, דבר שיכול לעשות הבדל ענק בין חברה רווחית וחברה הפסדית.
  • לומדים בניית קמפייינים נכונה בכלי הדיגיטל המובילים בעולם, בצורה שכל אחד יכול ליישם בעסק שלו או בכל חברה שיעבוד בה.
  • לומדים ומתרגלים את ניתוח ביצועי האונליין, למקסום הפעילות הדיגיטלית.

"אנחנו לא מלמדים רק איך להפעיל את המערכות של גוגל ופייסבוק, אלא גם מה עושים ביום ובחודשים שאחרי, כדי להבין בדיוק איך ממקסמים ביצועים והחזר השקעה מול עלות הקליקים בעולם הדיגיטלי. זה ההבדל ענק בין מנהל קמפיינים סביר למנהל קמפיינים מעולה שיודע להביא תוצאות".


ניתוח נתונים בקורס PPC

"חשוב גם להבין מי מלמד אותך. יש יתרון ענק במדריך עם קילומטראז' ועוד יותר אם הוא מחברות הייטק בתקציבים משמעותיים, לעומת מדריך שזה עתה סיים קורס או שפעל בסדרי גודל צנועים בלבד במשרד פרסום ועשה בעיקר יוטיוב.

אני באופן אישי מגיע עם מעל 10 שנות ניסיון, בין היתר מחברות הימורים אונליין, בכלים הכי חזקים במדיה הדיגיטלית. ששומעים "הימורים" יש קונוטציה שלילית, אבל במדיה הדיגיטלית מדובר בשווקים סופר תחרותיים – ניואנס חשוב ברמה המקצועית והאנליטית שכבוגר קורס אתה יוצא איתה מהכשרה". מסביר רן לובינסקי, ממכללת "דיוק מרקטינג" לשיווק דיגיטלי.

מה העלויות?

פנתה אליי מישהי שלא מוצאת עבודה לאחר שלוש שנים לימודי תואר בכלכלה עם התמחות בשיווק – ולא מילה אחת על דיגיטל. אבסורד. היום ב-3 חודשים קורס פרקטי, אתה יוצא עם יותר משלוש שנים לימודי תואר. אנשים שופכים כספים נכבדים על לימודים כלליים, או על נסיונות לקדם עסקים, מוצרים או אפילו את העסק של עצמם, מבלי שקבלו ידע. נוסף על כך שמוצאים אנשים לחל"תים, חלק מפטרים בלית ברירה ומגזרים שלמים נסגרים, זו הזדמנות קריטית לחישוב מחדש.

אנחנו היום הקורס היחידי בארץ גם שמלמד בפרק זמן של 3 חודשים, גם שיש לו הסמכה של גוגל, גם שמלמד לתקציבים בכל סדרי הגודל וגם שעוברים על מבחני כניסה למשרות בתחום.

90% מהבוגרים שלנו משתלבים בתעשיית הדיגיטל, או כמנהלי קמפיינים פרילאנסרים. אם יש לך ראש על הכתפיים וגישה בסיסית למחשב, פנה וקבל תוכנית לימודים עוד היום.

רוצים לשמוע עוד ? השאירו פרטים ונחזור בהקדם !

גלילה לראש העמוד